Предлагаю услуги: Комплекс міжнародних детективних та охоронних послуг у 60 країнах - Заказать: Комплекс міжнародних детективних та охоронних послуг у 60 країнах, Одесса - Охранные и сыскные услуги Одесса - 3111050

Найти
 


Объявление

Комплекс міжнародних детективних та охоронних послуг у 60 країнах - Охранные и сыскные услуги

Код: 3111050 Создано: 26-08-2023 21:14

Продам, предлагаю: Охранные и сыскные услуги, Украина, Одесса и область

Пропонуємо широкий спектр послуг, починаючи з міжнародної детективної агенції, що охоплює понад 60 країн на всіх континентах і, звичайно, індивідуальних послуг безпеки, які виходять далеко за рамки простої безпеки та захисту від ризиків. Global Mountain Group Eurosecurity, Агентство з 1995 року. Міжнародний інститут безпеки та розслідувань – це слідчий та охоронний інститут із головним офісом в Італії, уповноважений Префектурою n 10455/13B/P.A. Global Mountain Group LLC надає широкий спектр послуг, включаючи міжнародні кримінальні розслідування, довідки по різних країнах по компаніях, розшук людей, профілактичні послуги безпеки, послуги охорони (озброєної та без зброї, послуги супроводу з бронеавтомобілями, вертоліт або джет), пошук приладів, що підслуховують, вибухових речей як класичними методами, так і за допомогою дресованих кішок та собак, довірчі послуги, приватні розслідування тощо. Багато років ми задовольняємо конкретні потреби підприємств, державних установ та окремих осіб, пропонуючи індивідуальні послуги, що включають фізичний захист окремих осіб/груп, розширене спостереження/розслідування загроз безпеці/інцидентів, управління кризовими ситуаціями, навчання персоналу служби безпеки, розмінування та навчання саперів, планування заходів безпеки на суші у воді та в повітрі, критичну інфраструктуру та управління надзвичайними ситуаціями. Оператори Global Mountain Group LLC, переважно вихідці з італійських, швейцарських та британських армії та поліції, мають великий досвід у спеціальних військових та поліцейських підрозділах, та ліцензовані міністерством оборони. Ми керуємо проектами для урядів, посольств, приватних компаній, НУО, судноплавних компаній, нафтових компаній та портової влади протягом багатьох років. У нас працюють найкращі професіонали своєї справи, завдяки цьому, ми робимо сервіс на 360 градусів. Наш досвід дозволяє надавати послуги у більшості країн ЄС, США, Швейцарії, Східної Європи, Африки, арабських країн. Ми працюємо з розсудливістю та професіоналізмом, гарантуючи ефективне та цілеспрямоване втручання, яке ставить в основу безпеку клієнтів та увагу до деталей. Наші послуги також включають банківські/страхові розслідування, практики ділової довіри, повернення транспортних засобів їх законному власнику (авто, літаки та морськi транспорті засоби), невірність партнера/співробітника, та багато іншого.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Nataliya
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки