Требуется: Медичний реєстратор. Резюме. Одеса. - Вакансия: Медичний реєстратор. Резюме. Одеса., Одесса - Медработники, фармацевты Одесса - 3047802

Найти
 


Объявление

Медичний реєстратор. Резюме. Одеса. - Медработники, фармацевты

Код: 3047802 Создано: 25-05-2024 09:18

Продам, предлагаю: Медработники, фармацевты, Украина, Одесса и область

- Запис пацієнтів на прийом до лікаря, телефонні дзвінки; - оформлення медичної документації у паперовому та електронному вигляді в відповідній програмі, ведення облікової та звітної документації; - ведення та систематизація бази пацієнтів у відповідних програмах: внесення даних про пацієнтів, про лікування, заповнення електронних та паперових карток пацієнтів тощо; - знання законодавчої бази, що регламентує медичну діяльність, правил документообігу та фінансово-господарської діяльності; - контроль залишків витратних медичних матеріалів, формування своєчасних замовлень із контролем доставки; - розуміння процесу закупівель необхідних матеріалів та послуг, контроль їх належної якості та кількості, товаро-супровідних документів; - клієнтоорієнтованість, вміння у режимі активного самоконтролю організувати швидку взаємодію між співробітниками Клініки та пацієнтами; - робота з результатами медичних аналізів пацієнтів (прикріплення їх до електронних та паперових медкарт, розсилання СМС, електронних листів тощо); - вміння працювати з запереченнями, претензіями, скаргами пацієнтів та третіх осіб; - навички позитивної мотивації пацієнтів та співробітників Клініки; - контроль підтримки комфорту в клієнтській зоні (чистота, порядок, використання бахіл тощо); - підтримка у належному стані обов'язкової інформації в куточку (папці) споживача послуг медичного закладу. м.т. +38 095 201 76 08 (Одеса)

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: konsyltacii
 
Фамилия: Менеджер Администратор
 
Мобильный телефон: +38 095 201 76 08
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки