Предлагаю услуги: Бухгалтерські послуги - Заказать: Бухгалтерські послуги, Одесса - Бухгалтерские и аудиторские услуги Одесса - 2959757

Найти
 


Объявление

Бухгалтерські послуги - Бухгалтерские и аудиторские услуги

Код: 2959757 Создано: 09-06-2021 10:57

Цена: 1 000 грн. ₴

Предложения фирм: Бухгалтерские и аудиторские услуги, Украина, Одесса и область

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНТРІ-ПІВДЕНЬ" надає бухгалтерські послуги підприємцям на загальній системі оподаткування, єдиному податку та юридичним особам, . Ви економите на оренді приміщення для бухгалтерії і підвищуєте якість ведення бухобліку, працюючи з нашим товариством по договору. А також: До бухгалтерських послуг входить: - своєчасне і якісне оформлення первинних документів; - ведення обліку основних засобів, нарахування амортизації основних засобів і нематеріальних активів; - формування касових документів; - формування авансових звітів; - виписка документів по реалізації готової продукції, товарі і послуг; - формування і реєстрація податкових накладних; - опрацювання вхідних накладних (прихід товарів, матеріалів і послуг) ; - внесення вхідних податкових накладних, перевірка їх в правильності складання; - проведення актів звірок з контрагентами; - проведення банківських виписок; - проведення оплат через клієнт-банк, сплата податків; - розрахунок і виплата заробітної плати; - нарахування і виплата відпусток, лікарняних; - проведення річної інвентаризації. Підготовка і здача звітності: - фінансової звітності (баланс, звіт про фінансові результати) ; - податкової звітності (декларація з податку на прибуток, декларація з ПДВ, 4-ДФ, декларація земельного податку, екологічного податку та ін. . ) ; - статистичної звітності. Надання консультацій: 1) в області бухгалтерського, податкового обліку; 2) в сфері організації і ведення бізнесу; 3) в області економіки і управлінського обліку; 4) в сфері податкового планування.

Реклама
Контактные данные
Имя: Анастасия
 
Контактный телефон: 066 720 31 30
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки