Предлагаю услуги: Материалы для благоустройста территорий - Заказать: Материалы для благоустройста территорий, Одесса - Ландшафтный дизайн, озеленение Одесса - 1160875

Найти
 


Объявление

Материалы для благоустройста территорий - Ландшафтный дизайн, озеленение

Код: 1160875 Создано: 10-09-2014 16:06

Цена: 1 грн. ₴

Продам, предлагаю: Ландшафтный дизайн, озеленение, Украина, Одесса и область

Компанія Стандарт Парк являється виробником та постачальником компонентів систем поверхневого дренажу, водовідводу та благоустрію теріторії. Газонна решітка - сучасна продукція для благоустрою зелених зон, спортивних майданчиків, газонів, присадибних ділянок та екопарковок (зелених парковок). Газонні решітки додають трав'яному покриттю високої стійкості до механічних навантажень, призначені для застосування на автомобільних стоянках, пішохідних доріжках, під'їзних шляхах. Якщо Вам необхідно місце для парковки автомобіля, газонна решітка вирішить це питання. Екопарковка - це не тільки престижно, красиво і зручно, але й екологічно! Георешітка широко застосовується для армування ґрунтів у транспортній, гідротехнічній і іншій галузях сучасного будівництва. Завдяки великій несучій здатності і порівняно малій деформації георешетка може бути використана для: - фіксації подушки різних видів дорожнього покриття - зміцнення укосів і фіксація схилів підвищеної крутизни - зміцнення прибережної зони водойм і русел малих річок - фіксації укосів конусів залізничних колій - спорудження підпірних стін. У результаті використання георешітки значно знижується вартість будівництва і збільшується надійність конструкцій. Садовий бордюр виконаний з пластика і застосовується при облаштуванні газонів, пішохідних доріжок скверів і територій біля приватних будинків. Бордюр служить розмежувачем між газонами, грядками, клумбами, доріжками на садових ділянках. Садовий бордюр Кантрі має ряд переваг: - завдяки властивостям використовуваного матеріалу бордюр не руйнується під впливом сонячних променів; - Форма виробу дозволяє щільно зафіксувати його в грунті; - гнучкість бордюру дозволяє застосовувати його при обрамленні будь-яких геометричних форм; - конструкція бордюру дозволяє його установку без наявності спеціальних будівельних інструментів. Дорожній камінь "Середньовічний" належить до нового унікального виду мощення, вперше представленого на ринку України компанією Стандартпарк. Унікальність дорожного каменю "Середньовічного" полягає як в технології виробництва і вдластивостей виробу, так і в естетичних особливостях мощення з використанням дорожного каменю. Дорожний камінь «Середньовічний» виготовляється з застосуванням наднових хімічних і нанодобавок, що в поєднанні з іноваційною технологією амереканської компанії "Spacestone" дозволило досягнути фізизних і естетичних властивостей натурального каменю.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Виталий
 
Контактный телефон: 048 734 23 26
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки